X
X

Mobil Web Tasarım Hizmeti

AnasayfaMobil Web Tasarım Hizmeti

DUYARLI WEB TASARIM HİZMETLERİ 

Potansiyel Müşterileri ve Satışları Artırdığı Kanıtlanmış Duyarlı Web Sitesi Tasarımları
Duyarlı web tasarım hizmetleri simgesiMüşterileriniz, akıllı telefonlarından ve tabletlerinden ürün ve hizmetlerinizi arıyor. Sizi veya rakiplerinizi bulacaklar mı? Duyarlı bir web sitesi tasarımı tüm farkı yaratabilir:

Kullanıcıların yüzde 57'si, kötü tasarlanmış bir mobil siteye sahip bir işletmeyi tavsiye etmeyeceklerini söylüyor
Türkiye'deki tüm çevrimiçi trafiğin yüzde 97'si artık akıllı telefonlardan ve tabletlerden geliyor
Yetişkinlerin %85'i, bir şirketin web sitesinin bir mobil cihazda görüntülendiğinde, masaüstü web sitesinden daha iyi veya daha iyi olması gerektiğini düşünüyor.
Günümüzde insanlar, markalarla diğer herhangi bir yerden 2 kat daha fazla etkileşime giriyor; buna TV, mağaza içi, adını siz koyun
Tüketicilerin %75'i acil ihtiyaçlarını karşılamak için önce mobil aramaya yöneliyor.


Yeni müşterileri kaybetmeyin – web sitenizin duyarlı olduğundan emin olun. Duyarlı bir web siteniz olup olmadığından emin değil misiniz? Bize bir mesaj gönderin, sizin için araştıralım veya özel duyarlı web tasarım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için +905426800594 numaralı telefondan dijital pazarlama uzmanlarımızdan birini arayın yada whatsapp'dan bizlerle iletişime geçebilirisniz.

 

 

Duyarlı Web Tasarımı Nedir?


Duyarlı web tasarımı, ziyaretçinizin okuduğu cihaza (akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar veya masaüstü) bağlı olarak web sitenizdeki içeriği gizleyen, küçülten, hareket ettiren ve ayarlayan bir web sitesi çerçevesidir. Sonuç olarak, duyarlı bir web sitesi, sitenizin herhangi bir cihazda kolayca görüntülenmesini sağlar ve ziyaretçinizin kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarır.

Bir mimar için tasarlanmış özel duyarlı web sitesi
Müşterileriniz farklı cihazlardaki içerikten farklı şeyler bekler ve bunu duyarlı web sitesi tasarımınızda hesaba katmanız gerekir. Bu, web sitenizin bilgi mimarisini tekrar gözden geçirmeyi ve kullanıcılarınızı anlamayı gerektirir. Bu imkansız değil, ancak planlama ve strateji gerektiriyor ve Conroen yardımcı olabilir.

Mobil Dostu ve Duyarlı Web Siteleri
"Mobil uyumlu" basitçe, web sitenizin içeriğinin ve varlıklarının erişilebilir, okunaklı ve akıllı telefondaki ziyaretçiler tarafından kullanılabilir olduğu anlamına gelir.

Kendinizi hiç küçük telefon ekranınızda iyi görünmeyen bir web sitesinde buldunuz mu? Küçük metinleri okumak için yakınlaştırmanız ve sıkıştırmanız ve dev sosis benzeri parmaklarla beceriksizce küçük düğmelere tıklamanız gereken bir web sitesi?

Geçmişte, çoğu şirket özel bir mobil web sitesi oluşturmayı seçti. Ancak, özel duyarlı bir web sitesi oluşturmak artık endüstri standardıdır.

Özel Duyarlı Web Sitesi Tasarım Hizmetlerinin Faydaları
Google, duyarlı web sitelerini tercih ettiklerini resmen açıkladı.
Hem masaüstü sürümünü hem de mobil sürümünü yönetmek yerine, yalnızca yanıt verdiğinde bir web sitesini yönetmeniz gerekir.


Yinelenen içerik, hatalı yönlendirmeler veya mobil web sitelerinin oluşturduğu diğer yaygın kullanılabilirlik hataları hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak.
Duyarlı web siteleri, tüm cihazlarda tüm kullanıcılarla uyumlu olduklarından, ziyaretçileriniz için en iyi kullanılabilirliği sunar.
duyarlı web tasarım ajansı
Blue Corona'dan Duyarlı Web Tasarımı
Duyarlı web sitelerinin birçok avantajı olsa da, web sitenizi yalnızca duyarlı dostu bir çerçeveye atamazsınız. Blue Corona, yalnızca güzel olmakla kalmayıp aynı zamanda arama sonuçlarında iyi sıralanan ve iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olan duyarlı web siteleri ve açılış sayfaları tasarlamada uzmanlaşmıştır: artan trafik, olası satışlar ve satışlar. Oluşturduğumuz özel duyarlı web sitelerinden bazılarını görüntülemek için web sitesi tasarım portföyümüze gidin!

Bir Sonraki Web Siteniz Hakkında Konuşalım
Web siteniz mobil uyumlu değilse Blue Corona ile iletişime geçin. Profesyonel dijital tasarımcılardan oluşan ekibimiz, şirketiniz için güzel, lider odaklı, duyarlı bir web sitesi oluşturmaya hazır. Küçük yerel müteahhitlerden kurumsal organizasyonlara kadar web sitesi tasarım projeleri boyunca her büyüklükteki işletmeyle çalıştık ve bir sonraki projenizi üstlenmeye hazır bir şirket içi web sitesi tasarımcıları ekibimiz var.

Yeni müşterileri kaybetmeyin – web sitenizin duyarlı olduğundan emin olun. Duyarlı bir web siteniz olup olmadığından emin değil misiniz? Bize bir mesaj gönderin, sizin için araştıralım veya özel duyarlı web tasarım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için +905426800594 numaralı telefondan dijital pazarlama uzmanlarımızdan birini arayın yada whatsapp'dan bizlerle iletişime geçebilirisniz.


ses yalıtımı ses yalıtım malzemeleri bilgisayar Top