X
X

Kişisel Profil/Blog WordPress Teması

AnasayfaYazılımlarKişisel - Blog PaketleriKişisel Profil/Blog WordPress Temas...

Conroen'de en çok popüler tema, SEO uyumlu haber yada dergi için kullanabileceğiniz profesyonel temayı sizlere anahtar teslim hosting ve domain hediyelidir. (Hizmet alımın'dan 1 yıl için geçerlidir.)

1.500
(Tek Sefer)

Demo Site SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
- Ioncube V5 ve üzeri.
- Php 5.4 ve üzeri.
- Apache Mod_Rewrite
Linux / cPanel Önerilir.

WORDPRESS 5 & GUTENBERG HAZIR

Blogosphere tamamen bloglama ile ilgilidir. Kişisel veya profesyonel, mutfak blogu, yaşam tarzı blogu, sağlık, ünlüler – Blogosphere hepsine kolayca uyacaktır. Tema, gerçekten çeşitli bir blog ve haber web sitesi oluşturmanıza izin vermek için standart blog, duvar blogu, ızgara, zaman çizelgesi ve diğer blog stilleri gibi birkaç blog düzeni stili içerir . Ayrıca tema, birkaç dakika içinde çekici bir mağaza açmanızı sağlayan tamamen entegre bir WooCommerce mağazasına sahiptir .

Blogosphere Hepsi Bir Arada Blog Teması, yemek blogu veya seyahat blogu, kişisel blog veya şirket kurumsal blogu ve hatta bir haber web sitesi gibi herhangi bir niş için bir blog oluşturmak için yeterince esnektir. Geniş tema işlevselliği ve çok sayıda blog sayfası düzeni nedeniyle , herhangi bir stil ve amaç için bir blog oluşturabilirsiniz ve yine de tema tamamen yapılmış birkaç blog demosu ile birlikte gelir - bu hazır web sitelerinden herhangi birini doğrudan blog yazmaya başlamak için prototip olarak kullanabilirsiniz. uzak. Hazır tema demoları:

Tema, sayısız ayar ve seçeneğe sahip birkaç blog sayfası düzeninin yanı sıra , sayfa görünümünü blog gereksinimlerinize kolayca uyarlayabilmenizi sağlamak için açık blog gönderileriniz için çeşitli gönderi biçimleri de sağlar . Ayrıca , blog web siteniz için tema renklerini küresel olarak site genelinde veya hemen hemen tüm kısa kodlar veya widget'lar için yerel olarak yönetebilirsiniz .

Ayrıca premium kaydırıcı eklentileri ile birlikte gelir: Slider Revolution ve Layer Slider her ikisi de dahildir, bunları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz !

Çeviriye hazır, GDPR ve RTL'ye hazır, eklenti uyumlu ve profesyonelce desteklenen tema, web sitenizle çalıştığınız her günü harika bir deneyim haline getirecek!

En Popüler Scriptler

%100 Türkçe Hosting ve Domain Hediyeli
Kişisel Profil/Blog WordPress Teması

Kişisel Profil/Blog WordPress Teması

1.500
Video Backlink Hizmeti Video Backlink Hizmeti
Video Backlink Hizmeti

Video Backlink Hizmeti

0
Sosyal Medya Hizmeti

Sosyal Medya Hizmeti

0
%100 Türkçe Hosting ve Domain Hediyeli
WooCommerce Eticaret Teması

WooCommerce Eticaret Teması

1.500

Top